Aktualności spółki

GOBLOO – FOTOWOLTAIKA DLA BIZNESU Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY!

2 kwietnia 2019 13:04

GoBloo, spółka z ofertą kompleksowej usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla biznesu, wchodzi z impetem na rynek fotowoltaiki w Polsce i zapewnia gwarancję najniższej ceny dla firm.

Fotowoltaika  od lat wydawała się przedsiębiorcom nieopłacalna. Wszystko ze względu na wysokie ceny instalacji, trudności w wykorzystaniu nadprodukcji energii (wprowadzona w 2016 roku ustawa o OZE  promowała wyłącznie przydomowe elektrownie fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw jednorodzinnych) i finansowaniu samych inwestycji. Od 2019 roku możemy jednak mówić o przełomie. Ze względu na rosnące ceny energii, firmy otworzyły się na OZE, a korzystne oferty finansowania spowodowały duży wzrost zainteresowania każdej grupy przedsiębiorców – od najmniejszych rodzinnych  firm czy sklepów, po wielkie zakłady produkcyjne.

Dlatego Columbus Energy jako lider rynku instalacji fotowoltaicznych powołała nową jednostkę w swojej grupie kapitałowej o nazwie GoBloo, która dostarcza rozwiązania w obszarze fotowoltaiki  dla sektora biznesowego z gwarancją najniższej ceny dla instalacji powyżej 20 kWp.

Co zyskają przedsiębiorcy decydując się na ofertę GoBloo?  Przede wszystkim gwarancję najniższej ceny na rynku oraz kompleksową obsługę obejmującą: przygotowanie projektu technicznego instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne panele polikrystaliczne o mocy minimalnej 275 Wp, zestaw zabezpieczeń AC/DC, montaż przez certyfikowaną ekipę oraz monitoring produkcji online.

Producenci paneli gwarantują sprawność urządzeń przez 25 lat. Pewne są również oszczędności generowane dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej sięgające 60% na 1 MWh oraz szybki zwrot z inwestycji na poziomie 12% w skali roku.  GoBloo zapewnia najwyższej jakości komponenty instalacji oraz najwydajniejsze na rynku panele fotowoltaiczne, których uzysk po 25 latach nie spadnie poniżej 80%.

GoBloo oferuje klientowi biznesowemu możliwość rozszerzenia usługi, czyli gwarancję montażu do 21 dni oraz rozszerzoną gwarancję na wszystkie elementy instalacji i rękojmię do 10 lat.

Niezależnie od wielkości firmy czy branży, w której działa przedsiębiorca, instalacja fotowoltaiczna to inwestycja zmniejszająca wydatki na energię i generująca korzyści dla biznesu. Dzięki niej właściciele firm mogą korzystać  z energii ze słońca przez długie lata, zyskać większą niezależność od dostawców i podwyżek cen prądu oraz promować swoją markę jako ekologiczną.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: