Aktualności spółki

Zielona Franczyza od Columbus Elite szansą na bezpieczeństwo w biznesie

7 kwietnia 2021 13:46

Columbus Elite, spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Columbus Energy, wprowadza Zieloną Franczyzę. To unikalne rozwiązanie biznesowe zapewnia przedsiębiorcom szeroki pakiet korzyści.

Columbus Elite poszerza swój model sprzedażowy i oferuje przedsiębiorcom tzw. Zieloną Franczyzę, czyli zawodową współpracę w branży odnawialnych źródeł energii. Jest to rozwiązanie biznesowe, które pozwala małym i większym podmiotom gospodarczym budować niezależność w oparciu o nowoczesne standardy i innowacyjną technologię. Oferta pojawia się w dobrym momencie, gdy na rynku dochodzi do silnej konsolidacji i przebranżowienia mniejszych firm fotowoltaicznych, bazujących do tej pory na dotacjach.

Dzięki dynamicznym działaniom w ciągu ostatnich dwóch lat oraz analizie rynku, zoptymalizowaliśmy nasz model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego nowoczesnego przedsiębiorcy – mówi Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite. – Zielona Franczyza to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat, dzięki współpracy z silnym podmiotem, jakim stała się nasza Spółka. To partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne oraz siła ogólnopolskiej marki.

Proponowana przez Columbus Elite Zielona Franczyza stwarza możliwość zaangażowania się w sprzedaż i oferowanie usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a niebawem również ładowarek do samochodów elektrycznych. Oferta wyróżnia się nowatorskim podejściem do przedsiębiorców, którzy funkcjonują w niestabilnej rzeczywistości rynkowej – daje im możliwość bezstresowego przebranżowienia, zapewniając m.in. komplet szkoleń w zakresie produktów i usług oraz technologii sprzedaży.

Spółka, jak i cała Grupa Kapitałowa, stawia na zdigitalizowane procesy oraz działania rozproszone, co doskonale sprawdziło się w budowaniu zespołów sprzedażowych w 2020 r. W całym koncepcie biznesowym duży nacisk jest położony na jakość obsługi Klienta oraz propagowanie transformacji energetycznej.

Jesteśmy skutecznymi strategami rozwoju sieci sprzedaży w Polsce i za granicą – dodaje Rafał Kołłątaj, Wiceprezes Zarządu Columbus Elite.         – Nasza koncepcja Zielonej Franczyzy bazuje na doświadczeniach zdobywanych w czasie pandemii, kształtowaniu się nowego ładu gospodarczego i zmian, które w związku z przyspieszoną digitalizacją procesów umożliwiają pracę zdalną oraz w zespołach rozproszonych.

Warto wspomnieć, że dla Klientów Columbusa na co dzień pracuje ponad 100 własnych ekip instalacyjnych i współpracuje blisko 700 instalatorów.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: