Aktualności spółki

Columbus Energy wchodzi z przełomową ofertą

3 sierpnia 2020 13:04

Columbus Energy, największy dostawca fotowoltaiki w Polsce, rozpoczyna sprzedaż pomp ciepła z dotacją Czyste Powietrze oraz magazynów energii. 

W odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, Columbus Energy przygotował nową ofertę. W ramach pakietów GO GREEN, GO FREE i GO COMFORT, oprócz montażu instalacji fotowoltaicznych, właściciele domów mogą zamontować falownik hybrydowy z magazynem energii oraz pompę ciepła, z dotacją od 14 100 zł w ramach programu Czyste Powietrze. Wszystko po to, aby maksymalnie obniżyć rachunki w swoim domu.

Dom bez rachunków jest możliwy – twierdzi Dawid Zieliński, Prezes Columbus Energy. – Możliwe jest też wsparcie inwestycji dotacjami z programów Czyste Powietrze i Mój Prąd dla każdego. Energetyczną wolność zapewnia właścicielowi domu pakiet GO FREE, w którym oferujemy fotowoltaikę z falownikiem hybrydowym firmy Solis oraz magazyn energii firmy Pylontech, o pojemności nawet do 14,2 kWh. Dzięki temu nadwyżka energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną jest gromadzona i zużywana wtedy, gdy jest potrzeba, a cały system działa wtedy, kiedy nie ma prądu z sieci. Z kolei w pakiecie GO COMFORT klient otrzymuje od nas wysokoefektywne pompy ciepła NIBE, które w połączeniu z fotowoltaiką stanowią najtańsze i w 100 procentach ekologiczne źródło energii grzewczej. Unikalne w naszej ofercie GO COMFORT jest to, że bierzemy odpowiedzialność za dotacje z programu Czyste Powietrze. Dzięki temu klient inwestuje kwotę pomniejszoną o dotacje, a my czekamy na przelew z NFOŚ – nie klient.

Ale to nie koniec korzyści dla klientów. Columbus Energy proponuje też unikalny system finansowania usług w ramach wszystkich oferowanych pakietów, polegający na spłacie 75 procent kosztów w ratach przez 10 lat i 25 procent sumy inwestycji dopiero po 10 latach.

Nasz system finansowania umożliwia klientom korzystanie z energii słonecznej bez wkładu własnego – wyjaśnia Dawid Zieliński. – Dodatkowo, oszczędzają oni praktycznie od pierwszego dnia użytkowania instalacji fotowoltaicznej, ponieważ miesięczne raty są niższe niż bieżące rachunki za energię elektryczną, bo rata jest liczona od 75% wartości inwestycji po dotacjach.

Chętni na skorzystanie z nowej oferty Columbus Energy nie muszą się martwić nawet  o kwestie dokumentacji. Firma wdrożyła usługę Green Print, umożliwiającą podpisywanie umów w formie on-line. Do tego celu nie jest wymagany ani profil zaufany, ani inne dodatkowe narzędzia. Przystępując do programu Columbus Care, klient otrzymuje własny profil, w którym zarządza danymi za pomocą kodów weryfikacyjnych i obserwuje statusy złożonych wniosków.

Nasza nowa oferta ma na celu maksymalne odciążenie klientów w korzystaniu z technologii OZE. Bierzemy na siebie spełnienie wszystkich wymogów i formalności, w tym technicznych i finansowych, dzięki czemu klient przez kolejne kilkanaście czy kilkadziesiąt lat zupełnie nie martwi się o ciepło i energię w swoim domu. Nie zajmuje się nawet rachunkami, ponieważ w ramach usługi Columbus Care, która została wyróżniona Godłem Teraz Polska, zapewniamy mu bezpłatne monitorowanie urządzeń oraz opłat za energię elektryczną – zapewnia Dawid Zieliński.

Informacje na temat nowej oferty są dostępne na stronie internetowej Columbus Energy, natomiast szczegółów udzielają konsultanci i przedstawiciele firmy, po przyjęciu zgłoszenia przez Biuro Obsługi Klienta.

 

 

 


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: