Aktualności spółki

Columbus Energy nowym członkiem zrzeszonym Konfederacji Lewiatan

9 sierpnia 2021 14:22

Columbus Energy od sierpnia 2021 r. rozpoczął  współpracę z Konfederacją Lewiatan, stając się formalnym członkiem tej organizacji.

Columbus Energy, wiodący dostawca usług z zakresu nowoczesnej energetyki, zajmuje szczególne miejsce na krajowej mapie sektora OZE. Swoje rozwiązania – od  instalacji fotowoltaicznych, przez pompy ciepła, magazyny energii czy ładowarki do samochodów elektrycznych, kieruje także do przedsiębiorstw, które coraz częściej zmieniają tradycyjne źródła energii na te bardziej przyjazne środowisku. Przynależność do Konfederacji Lewiatan, która jest głosem polskiego biznesu, otwiera przed Columbus możliwość bycia aktywnym podmiotem w procesie kreowania i wspierania krajowej przedsiębiorczości. 

Bardzo się cieszymy, że dołączamy do Konfederacji Lewiatan w roku, w który weszliśmy z dużymi ambicjami. Widzimy wiele obszarów spójnych z celami Konfederacji, w których możemy się nawzajem wspierać. Jako wiodąca firma w branży nowoczesnej energetyki, Columbus może wnieść do Konfederacji dużą wartość merytoryczną, a zarazem być bardziej zaangażowany w prace nad zmianami legislacyjnymi, które mają zapewnić wzrost gospodarczy – mówi Michał Gondek, Dyrektor Pionu Techniczno-Inwestycyjnego.

Konfederacja Lewiatan jest najbardziej wpływową organizacją biznesową, która reprezentuje interesy pracodawców w Polsce i UE. Misją Lewiatana jest poprawa warunków prowadzenia działalności gospodarczej, wspieranie rozwoju przedsiębiorstw. Organizacja dba o stabilny wzrost gospodarczy, lepsze prawo, uczciwą konkurencję, więcej miejsc pracy i rozwój kapitału społecznego. Jest członkiem BusinessEurope, organizacji europejskich przedsiębiorców, która zrzesza 41 federacji z 35 krajów i skupia firmy zatrudniające ponad 120 mln pracowników.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: