Aktualności spółki

Wspieraj swój klub z Columbusem

26 listopada 2020 11:00

Fani piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, ale też rugby czy tenisa stołowego, mogą zostać sponsorami swojej ulubionej drużyny, dołączając do akcji “Wspieraj swój klub”. W ramach ogólnopolskiego programu, stworzonego przez Columbus, określony procent ze sprzedaży fotowoltaiki zostanie przekazany na rzecz wybranych klubów sportowych.

0 Do programu mogą dołączyć zarówno osoby prywatne, zainteresowane zamontowaniem fotowoltaiki w swoim domu, jak i przedsiębiorcy, zdecydowani na instalacje np. na powierzchniach biurowych czy magazynowych. W przypadku klientów indywidualnych Columbus przekaże 5 proc. wartości instalacji wybranemu klubowi, natomiast jeśli klientem jest podmiot gospodarczy, jego ulubiona drużyna otrzyma 3 proc. wartości umowy.

Rynek fotowoltaiki w Polsce jest obecnie najszybciej rozwijającym się ze wszystkich sektorów OZE – komentuje Łukasz Jaronik, Dyrektor Marketingu Columbus. – Widzimy to m.in. po stale rosnącej liczbie naszych klientów, wśród których są przecież fani różnych sportów. Dzięki zgłoszeniu się do naszego programu, mogą oni realnie wesprzeć swoją ulubioną drużynę, nie ponosząc przy tym żadnych nakładów finansowych. 

Do obsługi akcji powstała dedykowana strona internetowa wspierajswojklub.pl, za pomocą której osoby zainteresowane mogą uzyskać ofertę od firmy Columbus, a w przypadku decyzji o zakupie fotowoltaiki – wybrać klub, na rzecz którego chcą przekazać część wartości umowy. W serwisie znajduje się gotowa lista drużyn sportowych, która będzie sukcesywnie poszerzana o kluby zgłoszone przez kibiców lub działaczy sportowych. Co istotne, nie ma tu żadnych ograniczeń w zakresie dyscyplin.

Program przetestowaliśmy w łódzkich klubach piłkarskich Widzew Łódź i ŁKS Łódź, gdzie uzyskał bardzo pozytywny oddźwięk – dodaje Łukasz Jaronik. – Kibice mają wielką satysfakcję z tego, że przy okazji wymiany źródła energii stają się jednocześnie sponsorami swoich ulubionych drużyn. 


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: