Aktualności spółki

NAJTAŃSZY ABONAMENT NA FOTOWOLTAIKĘ OD COLUMBUS ENERGY

13 marca 2019 13:02

Columbus Energy jest Liderem Rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Dotychczas na polskich dachach zamontowaliśmy prawie 70 000 paneli fotowoltaicznych. Zaufało nam tysiące klientów. Od wielu lat współpracujemy z różnymi instytucjami, które pomagają nam w zapewnieniu Klientom najlepszych form finansowania.

Fotowoltaika w abonamencie – jakie przynosi korzyści?

Z posiadania instalacji fotowoltaicznej płyną same korzyści. To inwestycja, która przy stale rosnących cenach prądu, szybko się zwraca. Właściciele instalacji fotowoltaicznej oszczędzają na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia. Co więcej, dbają również o środowisko naturalne, podejmując realną walkę ze smogiem i emisją pyłów zawieszonych.

Czy ten rok to dobry moment na instalację fotowoltaiki? Tak! Od 1 stycznia 2019 roku wydatki związane z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej można odliczyć od podatku dochodowego. Zgodnie z ustawą kwota odliczenia nie może przekroczyć 53 tys. zł w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych, a całość można rozliczyć w ciągu 6 lat od pierwszego wydatku. Dzięki uldze termomodernizacyjnej okres zwrotu instalacji skraca się do siedmiu, a nawet sześciu lat, a panele fotowoltaiczne od Columbus Energy mają 25-letnią gwarancję sprawności!

Jeżeli to nie jest wystarczająco przekonujące, dodamy, że instalację fotowoltaiczną od Columbus Energy można nabyć z najniższym oprocentowaniem na rynku wynoszącym zaledwie 0,2% miesięcznie. To doskonała opcja dla osób, które nie mogą zainwestować gotówki w instalację.

Abonament na fotowoltaikę – jakie są ceny?

Ceny fotowoltaiki są różne i zależą m.in. od mocy instalacji czyli tego ile energii elektrycznej zużywamy. Większe zużycie to większa instalacja i większa ilość paneli. Jeżeli przyjmiemy, że średnie zapotrzebowanie energetyczne domu jednorodzinnego w Polsce równa się instalacji o mocy ok. 3,5 kWp to właściciel musiałby nabyć 11 paneli. Koszt takiej instalacji fotowoltaicznej to ok. 23 000 złotych.

Klienci Columbus Energy mogą skorzystać z najlepszej i najtańszej na rynku oferty finansowania, wybierając abonament. Wybierając taką formę finansowania, rozkładając okres spłaty na 120 miesięcy, rata do zapłaty nie wyniesie więcej niż 249 złotych. Przy wyborze 96 rat, miesięczna kwota nie przekroczy 295 złotych. Potem panele będą Twoją własnością, a Ty dalej będziesz oszczędzał wykorzystując darmową, czystą energię ze słońca wytworzoną dzięki Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Instalacja fotowoltaiczna – abonament od Columbus Energy – jakość i kompleksowość

Klienci Columbus Energy mogą liczyć na najlepszą jakość i kompleksową usługę, a obecnie firma przy współpracy z Credit Agricolema również najbardziej korzystne warunki finansowania instalacji fotowoltaicznych. Jedno jest pewne, taniej nie będzie. Od 1 marca koszt kredytu dla naszego klienta wyniesie 0,2% miesięcznie.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: