Aktualności spółki

Fotowoltaika od Columbus dostępna dla Klientów Orange

28 czerwca 2022 16:04
Klienci Orange od połowy czerwca mogą skorzystać z oferty fotowoltaiki, którą dostarczy Columbus. Dzięki współpracy największego dostawcy fotowoltaiki w Polsce ze spółką Orange Energia, Klienci Orange mają możliwość obniżenia rachunków za prąd, instalując PV na preferencyjnych warunkach.

W ofercie, z którą można się zapoznać m.in. w salonach Orange, dostępna jest fotowoltaika do 10 kWp w dwóch pakietach – SMART i PRO. Pakiet SMART obejmuje panele Sunport 460 Wp MWT mono silver frame, inwerter Solis sieciowy oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe Columbus Safe. Termin montażu instalacji w pakiecie SMART wynosi do 20 dni od dokonania wpłaty. Pakiet PRO poszerzony jest dodatkowo o panele Sunport 370 Wp MWT mono Half-Cut PERC do wyboru, zabezpieczenia elektryczne w wersji premium, ubezpieczenie 360 na rok oraz szybszy montaż – do 7 dni od momentu dokonania wpłaty.

W ramach współpracy Columbus zapewnia kompleksową obsługę, obejmującą audyt techniczny, przygotowanie projektu instalacji, montaż wraz z połączeniem z wewnętrzną instalacją elektryczną klienta oraz zgłoszenie mikroinstalacji do zakładu energetycznego. Ponadto, w razie potrzeby Columbus zapewnia wsparcie w uzyskaniu finansowania inwestycji, a także obsługę posprzedażową i serwis.

Zainteresowani klienci mogą skorzystać także z usług dodatkowych: Gwarancji 360 i 360 PRO, programu opieki i wsparcia Columbus Care oraz Aplikacji Columbus Care. Klienci, którzy zakupią fotowoltaikę we wspólnej ofercie mogą również skorzystać z oferty Columbus na pompy ciepła, magazyny energii i ładowarki EV.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: