Aktualności spółki

Columbus Care wyróżnione Godłem Teraz Polska!

9 czerwca 2020 15:07
Columbus Care, usługa opracowana z myślą o satysfakcji i zadowoleniu każdego właściciela domowej instalacji fotowoltaicznej, nagrodzone Godłem Teraz Polska. W jej ramach klienci Columbus Energy otrzymują profesjonalny dobór mocy instalacji do zapotrzebowania, projekt techniczny, montaż realizowany przez certyfikowaną ekipę, pośrednictwo z zakładem energetycznym oraz pomoc w pozyskaniu dofinansowania z programu “Mój Prąd”. Spółce zaufało już ponad 17 000 rodzin i przedsiębiorców w całej Polsce.

Usługa Columbus Care obejmuje: profesjonalny dobór mocy instalacji do zapotrzebowania energetycznego przyszłych prosumentów, projekt techniczny, montaż realizowany przez certyfikowaną ekipę instalatorów i kompleksową obsługę posprzedażową. Jej kluczową częścią jest pośrednictwo w kontakcie z zakładem energetycznym, złożenie dokumentów do programu Mój Prąd oraz 15-letnia Gwarancja Totalna na wszystkie komponenty instalacji.

Konkurs “Teraz Polska” wyłania polskie produkty, usługi i innowacje, które wyróżniają się na rynku krajowym, dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym. Włączając do grona już 750 laureatów “Teraz Polska”, Columbus Energy konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku. Spółce zaufało już ponad 17 tysięcy klientów, co przekłada się na ponad 107 MW modułów fotowoltaicznych zamontowanych w całej Polsce. Jej wartość wyceniana jest przez giełdę na ponad 1,5 miliarda złotych.

Godło Teraz Polska dla Columbus Energy to dodatkowe wyróżnienie jakości i wiarygodności Columbus Energy – lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Columbus Energy – ekoenergetyczne rozwiązania dla domu

Columbus Energy oferuje nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne Sunport Power wykonane w technologii MWT (Metal Wrap Trough) o mocy jednostkowej 350 Wp, innowacyjne, bifacjalne moduły w technologii Glass-Glass dla instalacji gruntowych oraz falowniki Solis gwarantujące wieloletnią i niezawodną produkcję energii.

Firma rozszerzyła swoją ofertę produktową również o bezemisyjne i ekologicznie ogrzewanie domu – pompy ciepła. W zestawie z fotowoltaiką stanowią najczystsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie technologiczne na rynku.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: