Aktualności spółki

Zespół Columbus Energy na targach w całej Polsce

3 lipca 2019 13:15

Zespół Columbus Energy działa na terenie całej Polski! W ciągu ostatnich 3 miesięcy odwiedził 17 polskich miast w 12 województwach i zdobył Grand Prix Targów w kategorii Agroenergetyka na Międzynarodowych Targach Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH w Minikowie oraz nagrodę za najciekawsze stoisko targowe “Agrotechnika” w Bratoszewicach.

Partnerstwo i udział w targach są integralnymi częściami polityki Columbus Energy, która pozwala firmie na zbudowanie trwałej relacji z klientami. Nasi Doradcy energetyczni edukują w zakresie odnawialnych źródeł energii i stawiają na korzyści, jakie wynikają z inwestycji w fotowoltaikę – na dobrą i czystą energię ze słońca oraz niskie rachunki za prąd.

Przyznane nagrody potwierdzają profesjonalizm firmy, a będąc liderem na rynku, Columbus Energy wyznacza standardy w branży. Firma koncentruje się na kompleksowej obsłudze klienta, czyli wydajnej technologii, długiej gwarancji i rękojmi na produkt, szybkim montażu oraz zgłoszeniu do zakładu energetycznego, a także na dogodnym finansowaniu i opiece nad rachunkami klientów. Tak, aby oszczędzali z własną instalacją od pierwszego dnia jej użytkowania. 

W strategię rozwoju firmy od momentu jej powstania wpisana jest misja poprawy świadomości ekologicznej Polaków. Z każdym kolejnym rokiem działalność Columbus Energy cieszy się coraz większą popularnością i ma realny wpływ na poprawę środowiska.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: