Kariera Columbus / Oferty pracy

Key Account Manager

Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż całego portfolio produktów – fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania do samochodów elektrycznych
  • Praca na własnej bazie Klientów oraz na przekazanych leadach
  • Współpraca z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OZE dla Klientów biznesowych
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi Klientów biznesowych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej dla Klienta Biznesowego
  • Umiejętność pracy na powierzonym portfelu Klientów ( w tym Klientach VIP: Artyści, Sportowcy, Celebryci)
  • Poparte sukcesami doświadczenie w branży OZE – duży atut!
  • Umiejętność współpracy z profesjonalistami w zakresie realizacji dużych inwestycji
  • Determinacja, nastawienie na sukces
  • Mile widziany paszport z uwagi na częste międzynarodowe wyjazdy integracyjne 🙂
Miejsce pracy

konkretne województwo

Data dodania
12 kwietnia 2024
ważna jeszcze 30 dni

Proces rekrutacji

Wypełnij formularz online, wyślij i gotowe.
Teraz nasza kolej
- analiza dokumentów aplikacyjnych. Jeśli Twoje umiejętności i kompetencję będą pasowały do naszego profilu, skontaktujemy się z Tobą. Porozmawiamy i zaproponujemy spotkanie.
Poznaj nas i daj się poznać
na spotkaniu rekrutacyjnym.
Kolejne etapy są elastyczne
i zależą od stanowiska na jakie aplikujesz. Czasami może skończyć się na jednej rozmowie, czasami na zadaniu rekrutacyjnym, innym razem zaprosimy Cię na kolejne spotkanie.
Poznaj wynik rozmowy
Skontaktujemy się z Tobą niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiemy.

#Ty

Jesteś dla nas ważny, dlatego chcemy zatroszczyć się o Twoje potrzeby. Pomyśleliśmy o wszystkim, co może być dla Ciebie istotne – zdrowie, rozwój, dobra atmosfera w pracy, rodzina, odpoczynek oraz codzienne przyjemności – i o to zadbaliśmy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
rekrutacja wewnętrzna
1 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
szkolenia
szkolenia
2 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
polecenia pracownicze
3 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
program “Buddy”
4 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
upominki dla dzieci
5 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
wolontariat pracowniczy
6 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
Columbus After Hours
7 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
akcje tematyczne
8 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
elastyczne godziny pracy
9 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
spotkania i wyjazdy integracyjne
10 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
Mum’s back
Mum’s back
11 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
Power Puff Girls
12 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
opieka medyczna i karta multisport
13 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
zdrowe przekąski
14 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
przyjazne biuro w Krakowie
15 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.
możliwość rozwoju i awansu
16 Dbamy o rozwój naszych pracowników. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich w obszarze komunikacji, negocjacji i asertywności.