Aktualności spółki

Nowa oferta Columbus Energy: panele do wyboru

5 listopada 2019 17:16

Nowa oferta od Columbus Energy gwarantuje najlepszą jakość wszystkim klientom, którzy chcą czerpać energię ze słońca. Prosumenckość, a więc tworzenie i czerpanie czystej energii we własnym domu czy firmie to pewność niskich rachunków i dbanie o środowisko. By elektrownia fotowoltaiczna działała bez zarzutu, ważne są właściwe komponenty – ich wydajność, jakość i innowacyjność.

Columbus Energy proponuje panele monokrystaliczne Full Black dwóch doskonałych producentów: Longi Solar i Sunport. System objęty jest 15-letnią Gwarancją Totalną, można skorzystać też z najtańszego finansowania (RRSO 4,5% do 10 lat). Szybki montaż i opieka firmy na każdym etapie instalacji, a także pakiet Columbus Care (kontrola rachunków za prąd i monitoring pracy elektrowni) to dodatkowe argumenty za wyborem jednego z wariantów oferty.

Przyszli właściciele domowych instalacji fotowoltaicznych już teraz w ramach jednej ceny od Columbus Energy mogą wybrać swoją technologię:

  • panele LONGi Solar Half Cut PERC 315 Wp Full Black,
  • panele Sunport MWT Back-Contact PERC 325 Wp Full Black.

Technologia dostępna będzie w obu dotychczasowych ofertach dla domów jednorodzinnych STANDARD i SMART. Do niej eksperci firmy dostosują odpowiedni inwerter lub mikroinwertery (w przypadku wymagających dachów), konstrukcję montażową, zabezpieczenia przepięciowe i okablowanie.

Columbus Energy stawia na profesjonalne działania, które zmierzają do wypracowania trwałych zasad na polskim rynku fotowoltaicznym. Drugi filar działalności firmy to edukacja w zakresie ekologii i odnawialnych źródeł energii.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: