Aktualności spółki

Columbus Energy S.A. z nową ofertą STANDARD na 5-lecie firmy

9 czerwca 2019 12:00

Columbus Energy S.A. zaprezentowało nową ofertę, w której koncentruje się na kompleksowej obsłudze klienta, oferuje najniższe dostępne na rynku finansowanie – RRSO wynoszące 4,5%, 15-letnią Gwarancję Totalną na całą instalację oraz najszybszy montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego w terminie do 5 dni.

8 lipca 2019 roku firma Columbus Energy S.A. świętowała swoje 5-lecie na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych i z tej okazji przedstawiła nową ofertę składającą się z wariantów: STANDARD oraz SMART, w których technologiczną przewagą są panele monokrystaliczne FULL BLACK w technologii HALF CUT PERC Longi Solar o mocy jednostkowej 310 Wp. Dodatkowo, w ofercie SMART dla Klientów z wymagającymi warunkami montażowymi oferowane są mikroinwertery, które optymalizują pracę każdego modułu, zwiększając wydajność instalacji fotowoltaicznej.

Modyfikacja dotychczasowej oferty wynika z nacisku, jaki Spółka kładzie na kompleksową obsługę Klientów – od momentu rozpoczęcia pracy instalacji, aż po kolejne lata jej pracy firma monitoruje pracę paneli, troszczy się o rachunki za energię elektryczną właścicieli instalacji, m.in. podpowiadając im wybór odpowiedniej taryfy. Columbus Energy S.A. oferuje również najtańsze na polskim rynku finansowanie – RRSO w wysokości 4,5%, 15-letnią Gwarancję Totalną na wszystkie komponenty instalacji oraz szybki montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego – w 5 dni.

Wśród głównych misji Columbus Energy S.A. jest poprawa świadomości ekologicznej Polaków oraz zmiana polskiej energetyki krajowej na rzecz odnawialnych źródeł energii. Jak pokazują ostatnie lata, działalność Spółki cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem Klientów. Marka Columbus Energy jest najbardziej rozpoznawalną marką branży fotowoltaicznej w Polsce, co przełożyło się na ponad 640% rozwój firmy w ciągu dwóch lat.

Columbus Energy S.A. to spółka notowana na rynku NewConnect, będąca liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Specjalizuje się w instalacjach dachowych i gruntowych dla gospodarstw domowych, jako pierwsza na rynku wprowadziła innowacyjną usługę „Abonament na Słońce”, dzięki której klienci oszczędzają od pierwszego dnia bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Teraz Spółka wyznacza standard polskiego rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych.


Udostępnij w mediach społecznościowych:
Udostępnij na Facebook Udostępnij na LinkedIn Udostępnij na Twitter Skopiuj link

Może Cię również zainteresować: